| Sidau_Raul_1999 a întrebat:

Bună sunt Raul şi am o problemă cu un laptop Packard Bell LJ61 care nu-mi afisează nimic pe ecran când îl pornesc dar dacă îl conectez la un monitor extern afisează tot dar îmi arată puncte albe/lini albastre după ce-mi arată starting mode stă puțin şi îmi da blue screen. Ce să fac în această situatie? Mulțumesc de fiecare răspuns!

1 răspuns:
| RazvanXD21 a răspuns:

Poți merge la garanție sau un service...este o problema interna nu o poți repara tu