| Alina9Cornelia a întrebat:

Telefonul wiko goa s -a blocat in bootloop. Am fost la service si mi-a spus ca nu au piese. Chiar nu pot sa fac eu acasa pe pc?

3 răspunsuri:
| Clorox a răspuns:

Nu am auzit niciodata de acest model de telefon...
Incearca si tu!

| Gonrax a răspuns:

De-aia nu recomand telefoane cu firme fantomă, îți zic eu că nimeni n-a auzit de telefonul ăsta laughing

| Alina9Cornelia explică (pentru Gonrax):

Eu zic ca s-a auzit de telefonul asta. Daca nu l stii tu asta nu inseamna ca nu e cunoscut. Poti cauta pe net sa vezi ca sunt telefoanele astea sunt si in Romania. In fine...