| alexandramaria687 a întrebat:

Buna! Tocmai ce mi-am dat o comanda de la HelpNet si nu am primit e-mail-ul de confirmare. Am mai patit asa si cu alte comenzi de pe alte site-uri. Stie cineva de ce? Si daca voi mai primi comanda?

1 răspuns:
| Anonimul151 a răspuns:

Îl vei primi. Ai plătit cu cardul?

După ce ai plasat comanda ti a apărut confirmarea?

Uita-te prin spam, la email-uri sa vezi dacă nu e acolo.

Dacă nu îl vei primi ori mâine ori luni când vor verifica ce comenzi au...

Dacă nu, luni dimineață când încep programul daca nu primești emailul de confirmare, sună sau trimite-le un email sa verifice.

Și eu am comandat de pe helpnet și totul a fost în regula. Deci nu ai de ce sa te îngrijorezi.