| alexa_7084 a întrebat:

Tocmai mi-am cumparat un telefon LG GT505.Si as vrea sa stiu de pe ce site-uri pot lua teme? Nici nu vreau sa aud de www.zedge.com sau de www.mobile9.com! Nu au teme pentru acest telefon acolo! Deci va rog dati-mi si alte site-uri!
Va multumesc :*!

Răspuns Câştigător
| ILikeToKnow a răspuns:

Scri pe google "LG GT505 themes ".
Ar trebui sa gasesti. DAca nu gasesti inseamna ca telefonul nu accepta teme.

4 răspunsuri:
| uite aici a răspuns:

Nu poti instala alte teme decat cele existente

| alexa_7084 explică:

Pai setarile la radio...Depinde de ce vrea sa faca.Trebuie sa intre la radio si sunt acolo canale numerotate de la 1-10 se poztioneaza pe unul si mai sus sunt doua sageti una de inainte si una de inapoi adica daca dai pe una gasesti posturi daca vrea altceva sa stie atunci sa citeasca in carticica telefonului :-D sper ca te-am ajutat.Si chiar te rog sa il intrebi!

| ramona100 a răspuns:

Buna Alexa. Nu stiu de unde gasesti teme, imi pare rau. Dar poate imi spui si mie care sunt setarile pentru radio la acest telefon. Am un prieten care l-a cumparat de Craciun si nu ii merge radio. Am cautat pe google informatii dar nimic. Poate ma poti ajuta tu fiindca aveti acelasi telefon. Iti multumesc Alexa si sper sa te ajut. Am sa-l intreb de alte teme eu stiu ca si-a descarcat office si pdf. Nu stiu daca le-ai descarcat si tu. Iti urez numai bine si astept raspunsul tau aici!

| ramona100 a răspuns:

Buna Alexa. Cred ca nu m-ai inteles sau poate nu m-am exprimat bine. Nu prinde nicio frecventa cu radioul. Doar bazaie, nu prinde nimic in casa sau afara, in oras oriunde, doar se aude un bazait si a cautat pe sageti si in carte si pe google. Iti multumesc oricum, insa cred ca are ceva telefonul. Ma gandeam ca poate este vreo comanda speciala care trebuie activata dar se pare ca nu. Asta e! Toate cele bune! Paaaa!