| IoanaGabb a întrebat:

Buna TPU acum 1 zi in urma pc-ul meu era ok nu avea nimic, dupa ieri cand l-am pornit! aveam tot sters de pe dekstop (presupun ca hard discu era plin), tot, de parca acum l-as fi deschis pentru prima oara, l-am facut ca inainte, dupa azi cand l-am pornit tot asa, era ca la inceput, si acum l-am facut din nou (si nu mai e hard discul plin ) ce se intampla? eu nu pot sa stau de fiecare data cand il pornesc sa il fac din nou si din nou ca inainte! va rog ajutati-maaa!

Fundaa

Răspuns Câştigător
| schmoll a răspuns:

Ar trebui sa-l reformatezi,si dupa sa iti bagi tot ce aveai, faci un backup, sau le bagi pe cd, stick, dvd