| Thebestkiller a întrebat:

Acum cateva zile am achizitionat un laptop.As vrea sa stiu cum folosesc webcam-ul si cum ma conectez la internet.Am wireless incorporat.

3 răspunsuri:
| FlyingFox a răspuns:

Pentru webcam ar trebui sa ai pe desktop un icon de unde sa-l pornesti, iar pentru internet iti trebuie o conexiune in casa/apropiere la care sa te conectezi.

| Thebestkiller explică (pentru FlyingFox):

Aha dar pentru net cum trebuie sa fac?

| FlyingFox a răspuns (pentru Thebestkiller):

Pai fie conectezi cablul de internet la laptop, fie daca ai un router wireless te conectezi folosind parola routerului.