| AHappyDay a întrebat:

Advanced SystemCare se poate instala imediat dupa instalarea windows-ului.Adica sa spunem ca azi iti iei un calculator nou si instalezi windows 7 ultimate.Imediat dupa aceea poti sa instalezi Advanced SystemCare.Intreb deoarece auzisem ca nu e bine sa il instalezi cand windows-ul este "proaspat". Este adevarat sau nu?

Răspuns Câştigător
| tteo92 a răspuns:

Nu,nu e nicio probleme, poate sa fie instalat.

9 răspunsuri:
| tteo92 a răspuns:

E o prostie programul ala, cica se zice ca repara gresilile windows-ului, de fapt mai multe defecte are programul decat windows-ul. Si nu are nimic daca e prospat instalat windows-ul, din contra cand dai sa scaneze ar trebui sa iti arate ca nu ai nicio problema, dar programu, face in asa fel incat iti arata cateva sute de probleme ca ai, e ca si cum ai avut windows instalat de acum cativa ani.Deci nu il folosii, doar iti ocupa spatiu degeaba.

| AHappyDay explică (pentru tteo92):

Nu la asta ma refeream. Nu am intrebat daca programul este bun sau nu.Nu m-am referit la faptul ca windodws-ul este bine instalat sau nu. Ma refeream daca are vreun efect negativ asupra windodws-ului daca este instalat imediat dupa acesta.

| AHappyDay explică (pentru tteo92):

Ce alt program mi-ai recomanda pentru asta?

| tteo92 a răspuns (pentru AHappyDay):

Pentru care asta? La ce vrei sa iti foloseasca?

| AHappyDay explică (pentru tteo92):

La acelasi lucru care in face si Advanced SystemCare.

| tteo92 a răspuns (pentru AHappyDay):

Pai advanced systemcare, face sa repara problemele... si mai vrei si alte programe care face lucrul aceasta?

| AHappyDay explică (pentru tteo92):

Vreau o alta alternativa pentru ca ai spus ca advanced SystemCare nu e bun.

| tteo92 a răspuns (pentru AHappyDay):

Poti folosii Tuneup si il poti descarca de aici http://kat.ph/......73926.html
sau cel din 2012 http://kat.ph/......36287.html amundoua sunt bune.

| Edwward a răspuns (pentru tteo92):

Daca tu nu stii sa-l folosesti nu inseamna ca trebuie sa-i induci in eroare pe toti.Este un program foarte bun, dar este mai mult pentru cei care chiar stiu sa foloseasca calculatorul.Eu folosesc advanced systemcare pro 6.1 si merge mult mai bine pc-ul de cand l-am bagat.

| tteo92 a răspuns (pentru AHappyDay):

Nu,nu e nicio probleme, poate sa fie instalat.