| sebidragon98 a întrebat:

Buna,TPU! Aici sunt cum ar veni, doua intrebari.1.Cum creez un videoclip? Sunt foarte bun pe niste jocuri si as dori sa pun niste videoclipuri pe internet.2.Cum fac un site? As dori sa scriu niste lucruri despre aceste jocuri ca sa ajut incepatori. Multumesc!

Răspuns Câştigător
| SinCaraMistico a răspuns:

1.Un videoclip il creezi asa:faci un videoclip pe telefon sau ori unde ii dai save unde vrei in calculator. 2. Un site se face asa iti iei un text document scrii ce ai nevoie si il pui pe o pagina goala don calculator pe internet iar apoi ii dai un titlu siteului.Atata imi dai terog o funda?

| SinCaraMistico a răspuns (pentru SinCaraMistico):

Ha ha ha ce faci eu?

5 răspunsuri:
| Brotacelul a răspuns:

Te pot ajuta la a doua intrebare: eu iti recomand ucoz.ro. Cu ei imi fac blog-ul si sunt destul de mutumita de ceea ce ofera.

| SinCaraMistico a răspuns (pentru Brotacelul):

Mda a cerut cum se face un site nu de unde iei un site si cum faci un videoclip!

| Brotacelul a răspuns (pentru SinCaraMistico):

Bine ca le stii tu pe toate... eu am dat o sugestie in baza a ce stiu. Daca ii e de folos, ma bucur, daca nu, imi pare rau ca nu l-am putut ajuta cu o sugestie mai buna. Dar eu nu vad cu ce am gresit atat de tare, incat trebuia sa mi se faca observatie. De preferat sa te uiti intai in curtea ta si pe urma in a altora...

| SinCaraMistico a răspuns (pentru Brotacelul):

Si acum ce facem ne lom la cearta cine a raspuns mai bine nu inteleg?