| anonim_4396 a întrebat:

ajutati-ma si pe mine va rog mult. Deci am un Nokia 6303 si nu`mi merge semnalul..am bagat mai multe cartele in el sa fac proba si degeaba.Cand am fost cu el la Orange mi-a zis ca daca vreau sa-l repar este pe riscul meu ca ori merge semnalul ori se strica de tot.Dar nu inteleg de ce sa se strice de tot de la un semnal? Nu stiu ce sa fac sad va rog sa ma ajutati sad. funda :*

1 răspuns:
| bogdyi a răspuns:

A cajut?
asta ar fi singura problema, dal la reparat ca aia de la Orange is profesionisti