| Critical a întrebat:

ajutati-ma va rog,sau dati-mi un link cu un site unde pot modifica o poza,lasand-o alb-negru,dar un element evidentiindu-l in rosu,intelegeti? adica totul alb-negru, da ceva de alta culoare...un element colorat, va rogsad

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Pizap http://www.pizap.com/ ->Start ->Edit Photo -> Upload (incarca poza din pc) -> Filters -> Color Splash ->Alegi dimensiunea la brush si treci cu el pe obiectul care vrei sa ramana colorat din poza -> Apply -> Save.

Succes!