| Andrei117 a întrebat:

Am antivirus Avast! ce trebuie sa fac cu virusii sa-i pun in carantina sau sa-i sterg?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Revin, am omis partea a doua a intrebarii. Poti sterge virusii pusi in carantina, ai grija sa nu stergi ceva din sistemul de operare.

4 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

In mod normal avast! scaneaza automat si pune virusii gasiti in carantina. Daca nu ai setarea automata atunci trebuie sa dai tu o scanare. Numai bine!

| Ioandelasal a răspuns (pentru Ioandelasal):

Revin, am omis partea a doua a intrebarii. Poti sterge virusii pusi in carantina, ai grija sa nu stergi ceva din sistemul de operare.

| unknownn a răspuns:

Sa-ti stergi antivirusul.Ca e cel mai penal.

| Mădă0611 a răspuns:

Depinde ce fisiere ti-au infectat. Daca nu stii si nu vrei sa risti, pune-i in carantina, nu mai pot sa iti faca nimic happy

| Roxett a răspuns:

De preferat sa ii stergi...dar de ce nu vrei sa incerci un antivirus mai bun? norton sau cel mai bine bitdefender(