| SecretName1234 a întrebat:

Am avut un program instalat in folderul cu poze si am dezinstalat acel program si acum folderul cu poze este gol.Si cand dau pe o poza imi apare mesajul asta:The item that this shortcut refers has been changed or moved.
Ce pot sa fac sa imi recuperez pozele?

3 răspunsuri:
| PAD93 a răspuns:

Incearca sa dai click dreapta pe poza, inainte de a o deschide si Open File Location! Sper ca te-am ajutat, chiar sunt curios daca merge happy

| DEBrown a răspuns:

Vezi ca ai mesajele private blocate. Adauga-ma pe yahoo, robby_robert95, imi poti lasa acolo mesajele. happy