| anonim_4396 a întrebat:

Am browserul chrome si stiti ca daca intrati cu contul google puteti sa salvati linkuri si foldere cu linkuri.
Imi apare un folder cu nume chinez (常用网站) si un in afara lui tot chinez.
Am incercat sa le sterg dar se sterg dacat pe moment. (adica le sterg dispar dar urmatoarea data cand aprind calculatoru imi apar la loc.Am incercat si cu reinstalarea chromului dar degeaba)
AJUTOR!
Cum pot sa scap de ele?
Folderul contine tot felul de magazine chineze si browserul chrome dat pe chineza.iar daca intru in linkul de langa folder imi apare o eroare (404)
DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Bybanu a răspuns:

Probabil este vreo extensie chrome://extensions/