| antohianda a întrebat:

Am cateva videoclipuri descarcate in laptop dr nu le pot vedea.Am doar Winamp si nu merge.Ce program pot sa imi descarc(dar fara virusi) ca sa pot sa vad videoclipurile?
Multumesc.

Răspuns Câştigător
| Yandel a răspuns:

VLC, e free :)
http://www.videolan.org/vlc/

5 răspunsuri:
| dannyel86 a răspuns:

Categoric VLC!

| victorandrei a răspuns:

Bsplayer, kmplayer, si cu winamp iti merge doar ca iti trebuie codecurile, ai incercat cu un winamp mai nou?

| panther2007 a răspuns:

Iti recomand BsPlayerhappy

| ovidiu8msn a răspuns:

VLC media player. Simplu, usor de folosit si deschide majoritatea videoclipurilor fara nici un fel de probleme.

| HayleyWilliamsFan a răspuns:

Poti sa-ti descarci VLC media player! e cel mai bun program de descarcat happy
plus ca poti vedea si filme pe el! sper ca te-am ajutat big grin