| Raz11 a întrebat:

Am Counter Strike Source. Ieri am intrat pe un server unde erau numai codati, si am vrut sa bag codul BadBoy. Dar nu a mers, mi-a dat o eroare : Cannot insert DDL ( sau ceva de genu'). Apoi am dat un rr la PC si am incercat sa intru pe CS fara cod. Dar mi-a stricat grafica : armele si peretii se vad ca niste patratele, sangele se vede tot ca niste patratele negre si spray-ul se vede in ceata. Deci, am toata grafica distrusa... Am reinstalat Cs-ul de 3 ori dar imi apare la fel... Ce sa fac? sad

3 răspunsuri:
| CioncuIonut1990 a răspuns:

Da-mi si mie codul bad boy YM:
cioncu_ionut

| MihAiTzA113 a răspuns:

Incearca sa schimbi video pe open ala si o sa-ti mearga si dupa ce ai intrat apasa end

| boss4you a răspuns:

Intra la optiuni video si dai dr3 unde e softoar sau opengl