| Mariuca4562 a întrebat:

Am creeat o pagina de vedeta pe facebook si nu stiu cum sa o sterg. Ma poti ajuta?

Răspuns Câştigător
| Alynho10 a răspuns:

Cand intri pe pagina respectiva de facebook, o sa vezi in coltul din dreapta sus o rotita zimtata...dai pe ea si dai la setarile contului, dupa aceea mergi la sectiunea securitate iar acolo o sa vezi optiunea,, dezactiveaza-ti contul...dai pe ea si dupa te descurci! sper ca te-am ajutat.

| Mariuca4562 explică (pentru Alynho10):

Da primesti funda. o sa iti raspund si eu la o intrebare si astept fuda.

1 răspuns: