| Ra21Q a întrebat:

Am de ales intre 2 telefoane si nu stiu pe care sa il aleg.1 Este vorba de Samsung galaxy s3 si 2 HTC One X.Voi pe care l-ati alege, argumente pro-contra.

Răspuns Câştigător
| DuTzVlAaA a răspuns:

HTC one-x este un telefon ideal pentru cineva caruia ii place sa asculte muzica la calitate inalta, sa se joace pe telefon si sa Faca poze!winking
Pro:Htc one x
De ce: 1.Camera 8MP- la fel ca cea de la Samsung, dar mult mai buna!happy poti face in jur de 2 poze pe secunda, doar tinand apasat pe butonul de pe ecran oh go on
2.Firma hTC a cumparat recent o parte din celebra firma 'Beats By Dr. Dre", Cu ce ne ajuta asta? Telefonul are implementat difuzoare de la beats by dre, cea ce inseamna ca reda muzica mai bine, mai tare si mai clar decat Samsung Galaxy S3
Contra: Samsung galaxy S3
De ce:1. Are design de travestiti/fete/gay... Hope u got it!happy
Ecranul lui nu este la fel de bun ca cel al lui hTC one-x, deoarece hTC-ul are LCD 2happy ceea ce inseamna ca daca iesi cu el in lumina soarelui nu se va vedea ecranul negru, la fel ca la S3
2.Difuzorwinking Doar ca sa fie!happy nu este bun de nimic, nu se compara cu cel al unui hTC one -x
3.IN JOCURI TELEFOANELE MERG LAFEL, Singura Diferenta este ca hTC one-x are procesor de 1500 Quad-Core, iar Samsung Galaxy S3 are procesur de 1400 Quad-Core
Asta inseamna ca e procesor cu 4 nuclee, nu 4 procesoare cum am mai auzit pe acest site!happy
Castigator: hTC one-x Ti-l recomand cu incredere!

4 răspunsuri:
| DuTzVlAaA a răspuns:

Aproape te-am facut sa il iei de sot/nevasta, nu?laughing

| Ra21Q explică (pentru DuTzVlAaA):

Nu, am achizitionat deja s3 doar ca mi mi-a placut cum ai argumentat.happy

| CaMeLeOnn a răspuns:

S3-ul pentru ca cei de la Samsung fac telefoane foarte foarte bune + ca multi sunt de parere ca cea mai buna camera montata pe un tel. mobil este cea de pe S3. Si eu vreau sa imi schimb telefonul si daca as avea posibilitatea S3-ul ar fi, restul nici nu intra in discutie

| barket12 a răspuns:

Samsung Galaxy S3 e mult mai performant si mai bine il alegi pe el.