| andreutzaRBD a întrebat:

Am facut o mare prostie si am instalat o chestei pe mozila si acum cand deschid mozila nu mai intra in google intra in ce am instalat nu stiu cum s-o schimb din dou sa apara in google cand il pornesc. puteti sa ma ajutati?

Răspuns Câştigător
| MiraaMirra a răspuns:

Intri sus la Tools --> options-->iar dupa aceea iti v-a aparea pagina de start si scrii tu acolo www.google.ro :)

Dar daca ai mozila in romana ----> Unelte --> opriuni si pagina de start
Sper ca ai inteles :* Funda >:D

6 răspunsuri:
| Dubaster a răspuns:

Da-mi add si te ajut eu "djdubaster" happy

| foxi a răspuns:

Te duci in bara la obtiuni si scrii acolo cum sa se deschida firefox

| KIDoOr a răspuns:

Du-te din start pe mozila, apasa click dreapta pe iconita si apoi apasa "Optiuni Firefox". Du-te in sectiunea "General" si o sa vezi printre alte cateva optiuni "pagina de start"/ "start page". pur si simplu scrii acolo www.google.ro si ai terminat;)
Funda? :D

| andreutzaRBD explică:

Pai il am in romana si e altfel

| mihayy98 a răspuns:

De duci in bara de sus.cauti acolo internet options.si cand dai pe internet options iti apare o casuta unde scrie homepage.acolo scrii www.google.ro