| VasiDobie a întrebat:

Am facut un video de 5 min cu programul fraps si cand am vrut sa il bag pe youtube imi arata o durata foarte mare (vreo 5000 de minute).M-am uitat la memoria videoului si avea peste 1 GB.Cum scad din memoria aia?

Răspuns Câştigător
| salltpu a răspuns:

Cu movie maker dar dureaza eu de la un video de 12 GB am facut unul de 697 mb sau asa ceva incearca

2 răspunsuri:
| Seby90 a răspuns:

Pe pcul meu l-ar comprima in 5 - 10 minute. Iti trebuie un convertor, gasesti free pe net o groaza. Its simple.

| Moshoo a răspuns:

NU poti sa faci nimic asa lucreaza el.Singura solutie este sa folosesti un alt program de editare video.