| tistis a întrebat:

Am instalat remove watt pe windows 8 si acum nu imi merge calcutorul. Îşi da singur restart apoi zice ca se repara singur dar nu reuşeşte, nu pot accesa nimic decât cmd. Dacă ştiţi vreo comandă pe cmd ca sa pot şterge remove wat din calculator. Vă rog ajutaţi-mă sa îmi pot face calculatorul

4 răspunsuri:
| horia2012 a răspuns:

Porneste in Safe Mode. Te duci din nou pe Remove Watt si dai sa revina.

Daca nici asa nu merge reinstaleaza sistemul si descarca un alt fisier Remowe watt.

| taken a răspuns:

Nu stiu.Mai asteapta putin poate primesti vreun raspuns daca nu reinstaleaza windows-ul.

| taken a răspuns:

Http://stealthsettings.com/......rompt.html
Treaba este ca ar trebui deschis Command Prompt cu privilegii de Administrator (tastati cmd in Search programs and files in Start Menu, dati click-dreapta pe aceasta si selectati Run as administrator)

| tistis explică:

Nu merge sa accesez nimic doar cmd. Cmd apare singur atunci când deschid calculatorul. MERGE DECAT CMD, ALTCEVA NU MERGE ( MY COMPUTER, ETC NU POT ACCESA) AJUTAŢI-MĂ