| tistis a întrebat:

Am instalat remove watt pe windows 8 si acum nu imi merge calcutorul. Îşi da singur restart apoi zice ca se repara singur dar nu reuşeşte, nu pot accesa nimic decât cmd. Dacă ştiţi vreo comandă pe cmd ca sa pot şterge remove wat din calculator. Nu merge sa accesez nimic doar cmd. Cmd apare singur atunci când deschid calculatorul. MERGE DECAT CMD, ALTCEVA NU MERGE ( MY COMPUTER, ETC NU POT ACCESA). VA ROG AJUTAŢI-MĂ!

1 răspuns:
| kosmynyonutz a răspuns:

S-ar putea sa nu il fi folosit calumea dar nu cred ca e posibil... daca nu merge sa faci nimic cred ca e cazul sa-ti schimbi windows'ul