| cristianzgz3 a întrebat:

am instalat wd vista inca o data si nu stiu, mi se pare ca nu se aude bine, cand asculti radio dai play si ar trebui sa schimbe dupa aia sonorul adica sal faca mai clar(ascutit), exemplu: cand ascult radio zu,,, care mah poate ajuta va rog multumesc

windows 7 mi se aude foarte bine

4 răspunsuri:
| Andutu_5204 a răspuns:

Windows7 e mult mai optimizat decat Vista si consuma mai putine resurse.De ce ti-ai pus vista?
Incearca sa instalezi driverul la placa audio.

| butterfly12345 a răspuns:

Incerca alt driver audio...pentru vista de ex: http://download.kappa.ro/action__file/id__5846

| Fizy93 a răspuns:

Nu cred ca problema e de la windows, dar iti recomand orice alt windows decat Vista happy

| orang23 a răspuns:

Window vista ew varza schimbal