| cristianzgz3 a întrebat:

am instalat wd vista inca o data si nu stiu, mi se pare ca nu se aude bine, cand asculti radio dai play si ar trebui sa schimbe dupa aia sonorul adica sa-l faca mai clar(ascutit), exemplu: cand ascult radio zu,,, care mah poate ajuta va rog multumesc

windows 7 mi se aude foarte bine

1 răspuns:
| soul2soull a răspuns:

Windows vista? de ce nu ai bagat windows 7?

si. pentru radio pe net foloseste screamer radio un soft gratis dedicat radiouri daca nu are zu al poti adauga.cat despre sunet intra in setarile placii de sunet si pune-l pe soft