| cristianzgz3 a întrebat:

am instalat wd vista inca o data si nu stiu, mi se pare ca nu se aude bine, cand asculti radio dai play si ar trebui sa schimbe dupa aia sonorul adica sa-l faca mai clar(ascutit), exemplu: cand ascult radio zu,,, care mah poate ajuta va rog multumesc

windows 7 mi se aude foarte bine

1 răspuns:
| maritzandrei a răspuns:

Auzi aici la mine. windows wista a fost declarat cel mai prost windows facut de cei de la microsoft.eu am windows 7 ultimate si merge extrardinar si sunetul se aude f bine...deci ce ai de facut: Dezintalezi windows wista si instalezi windos 7 tonguefunda?