| xxxtzogo1xxx a întrebat:

Buna TPU am luat un Ps2 Sony si am o maneta Logic3 imi merge un joc dar la alte 2 jocuri trebuie sa apas o tasta sa dau ok si altundeva trebuie sa aleg intr 50 si 60 Hz la al doilea joc si cand trebuie sa fac asta nu mai imi merge nici un buton dar jocul nu se blocheaza ca imaginea de pe fundal se misca e posibil sa fie ca maneta e de la alta firma? DAU FUNDITA mersi mult

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
2 răspunsuri:
| xxxtzogo1xxx explică:

Da da mie nu imi mergea sa selectez din cauza manetei acum am cumparat o maneta originala Sony si merge oricum mersi

| bebe1mic a răspuns:

Am si eu o problema am avut programul de modare bgat ce card
si l-am sters din greseala
i sa mai intamplat cuiva
pot sa il mai fac cumva inapoi?