| MadalinaCx a întrebat:

am mare nevoide ajutorul vostru. Vreau neaparat sa-mi schimb numele de la facebook, faza nasoala e ca l-am schimbat de 5 ori si acum nu mai merge. insa am gasit o "modalitate" sa-i spun asa https://www.facebook.com/help/contact/245617802141709,in sa am nevoie de ajutorul vostru pentru ca am mai trimis de cateva ori si n-am primit raspuns. cei care cunosc bine si au trecut la fel ca mine dar si-au rezolvat problema vreau sa-mi spuneti cum? va rog mai ales cei care se pricep la facebook si IT sa-mi raspunda. FundaVOT. Va multumesc

3 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Nu ai primit raspuns pentru ca aici https://www.facebook.com/help/contact/245617802141709 se schimba numele doar cu o copie de pe certificatul de casatorie! Tu poate nu ai bagat in seama dar jos de tot unde scrie Your ID -> Upload trebuie sa incarci o copie dupa acel act. Fara o copie dupa un act in care se arata ca ti-ai schimbat numele NU te baga nimeni in seama, Nu se ia in considerare cererea ta!
Intelegi acum?

| MadalinaCx explică (pentru neluL):

Si altceva nu se poate face infara de modalitatea asta? Nu exista un program ceva? da am inteles.

| neluL a răspuns (pentru MadalinaCx):

Alta modalitate nu mai exista.