| jacksonboy a întrebat:

Buna TPU, am nevoie de ajutor.
Acum 3luni parca am descarcat un program cu care am putut sa-mi vad toate parolele introduse in pc. Dar nu mai stiu cum se numea programul si am nevoie urgent de o parola. Va rog spuneti-mi si mie un program de genu. DAU FUNDA!

10 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Daca ai salvat parolele in browser si ai folosit Mozilla intra in Unelte in bara meniului de la mozilla -> optiuni ->TAB-ul ->securitate -> parole salvate -> arata parolele
Bafta!

| jacksonboy explică (pentru onasis1961):

Nu sunt pe mozzila, ci pe google chrome.

| onasis1961 a răspuns:

Google Chrome
1-Sus în dreapta meniu(cheia)click
2-Click pe Setări
3-Jos de tot pe Afişaţi setări avansate
4-Mergi la Parole şi formulare.Acolo dai click pe(Gestionaţi parole salvate)
Baftă!

| jacksonboy explică (pentru onasis1961):

Aici arata doar parolele salvate. Parolele care nu le-am salvat cum le aflu? Chiar nu stie nimeni un program. Eu l-am avut dar nu mai stiu cum se cheam, of doamne straight face

| jacksonboy explică (pentru onasis1961):

Aici am gasit doar parolele salvate, dar parolele pe care nu le-am salvat cum le aflu? Chiar nu stie nimeni un program cu care pot sa-mi aflu TOATE parolele introduse in pc. eu am avut un program dar culmea ca nu mai stiu de unde l-am descarcat sau cum se numea off sad

| onasis1961 a răspuns:

Contacteză-l pe NeluL.Îl găseşti sus la (Comunitatea), e rank 1!

| jacksonboy explică (pentru onasis1961):

I-am scris ieri dar nu-mi scrie inapoi straight face

| neluL a răspuns (pentru onasis1961):

I-am raspuns big grin (am avut prea multe mesaje private, cca 200)