| NicuNicku a întrebat:

Buna TPU am nevoie de ajutor am instalat windows 7 si imi apare eroarea la sunet no speakers or headphones are plugged in. Are cineva vreo idee ce as putea sa fac? dau funda big grin

Răspuns Câştigător
| jhonny999 a răspuns:

Dezinstaleaza drivarul audio si instaleaza unul compatibil.
In cazul in care ai inlocuit placa video da-mi un mesaj.

2 răspunsuri:
| Tagaso a răspuns:

Scoate firul din mufa de la pc,îl introduci din nou, o să apară o fereastră în care te intreabă ce ai conectat, bifezi ieșire boxă, debifează mic in, line in.

| xgamerz a răspuns:

Adica vr. sa zici ca dupa instalarea windows`ului, NU aveai sunet deloc? in dreapta jos langa ceas iti apare un difuzor cu x rosu pe el? Daca e asa, atunci in kzul asta trebuie sa instalezi driverele PC`ului!