| anytimeanywhere a întrebat:

Am nevoie de ajutor, nu mai am sonor la laptop si nu stiu ce sa fac! Am instalat driver-ul foxconn pentru laptop (aspire 5100 cu windows xp) inainte de acest driver am avut realtek, dar tot nu mergea ca browser folosesc Opera.Ce as putea sa fac?

Funda!

Răspuns Câştigător
| K0sti a răspuns:

Intra aici sa vorbim ca nu sunt convins ca ai instalat ce trebuie: http://www.epasystems.ro/

8 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Pai ce ai putea sa faci decat sa iei driverele de la Acer pentru modelul tau de laptop!

| anytimeanywhere explică (pentru K0sti):

Am instalate driverele, nu inteleg la ce te referi?!

| K0sti a răspuns (pentru anytimeanywhere):

Care drivere? Si de unde?

| K0sti a răspuns (pentru anytimeanywhere):

Intra aici sa vorbim ca nu sunt convins ca ai instalat ce trebuie: http://www.epasystems.ro/

| Zehir47 a răspuns:

Posibil sa fie dusa placa de sunet...duo la un informatician sa vavada daca este arsa, daca nu ar putea sa tio repare.

| carmina31 a răspuns:

Posibil, sa fie de la placa de sunet, am patit si eu asa, si de la placa de sunet a fost...

| anytimeanywhere explică (pentru carmina31):

Si ce trebuie sa fac?

| carmina31 a răspuns (pentru anytimeanywhere):

Trebuie sa te duci cu el undeva unde se repara calculatoare, nu costa foarte mult, eu am platit 50 de lei