| VictorL a întrebat:

Buna TPU
Am nevoie de un Program ca Cinema 4D sau ca Aurora 3D (Animation Maker) adica am nevoie de un program cu care sa fac texte si efecte in 3D va rog dati-mi un link care sa mearga de unde sa-l descarc!

Răspuns Câştigător
5 răspunsuri:
| 0x11111051 a răspuns:

After Effects CS6. Programul crapa mult, deci trebuie sa ai 8 GB RAM si o video-carta foarte buna. Il descarci de pe orice sait cu tor-rent.

| VictorL explică (pentru 0x11111051):

Am doar 4 GB la Ram. Sory! Iti dau Vot!

| 0x11111051 a răspuns (pentru VictorL):

Eu tot 4gb am si lucrez cu ea. Dar daca vrei sa mearga repede(orice program de editat) trebuie sa ai si un pc corespunzator!

| VictorL explică (pentru 0x11111051):

Dar cu DDR2 de 2 Gb?

| 0x11111051 a răspuns (pentru VictorL):

Cu atit mai mult ca va lucra mai greu.