| Gandacel19 a întrebat:

am nevoie urgent de voi! Mi-am facut Yahoo Avatars de-ala si din greseala am pus ca sunt baiat.Imi spuneti cum ma pot schimba in fata? Ma pot schimba in fata dar nu stiu cum ca am mai patit odata asa dar pe alt ID, si m-a ajutat o fata, dar am uitat si am ID nou... Funda la cel care ma ajuta

Răspuns Câştigător
| Em_Gaby_1992 a răspuns:

In lista ta de yahoo dai click stanga pe avatarul tau si apesi Display Image. Jos unde o sa vezi imaginea cu avatarul baiat pe care l-ai creat o sa ai in dreapta un buton "Customize". Apasa-l! Job done big grin