| valer4ika a întrebat:

Buna,TPU,am nevoie urgenta de site-uri de modificat poze ONLINE. Vreau ceva asemanator cu photoshopul, ceva care sa inlature fonul pozei sau poate ceva de inlaturat cosurile!
Sa nu fie ceva ca Pizzap-ul sau Photofunia...please
Fundita!

Răspuns Câştigător
| IoanaCerin a răspuns:

Salut, gaesti pe Photoshop Express; online si gratuit: http://www.photoshop.com/tools/overview
Daca ai nevoie de ajutor pentru PC, articole si tutoriale gratuite, LIKE aici: http://www.facebook.com/ultranetworks
Posteaza mereu chestii interesante si raspund la intrebari daca ai nevoie de ajutor. Bafta!

5 răspunsuri:
| VladSpita a răspuns:

Julia Roberts, Jennifer Love Hewitt, Vanessa Williams sau Catherine Zeta-Jones sunt doar câteva dintre marile staruri ale lumii care îşi menţin frumuseţea prin metode naturale. Cum îşi îngrijesc frumuseţea atunci când sunt departe de ochii fanilor?

Pastă şi ulei

Jennifer Love Hewitt îşi tratează coşurile răzleţe cu... pastă de dinti. Seara, înainte de a merge la culcare, vedeta spune că aplică pe zonele afectate de acnee un vârf de pastă de dinţi, pe care o lasă să acţioneze în timpul nopţii. La celaşi remediu se pare că apelează şi Julia Roberts din când în când. Mai mult, „Frumuşica" a dezvăluit faptul că îşi îngrijeşte unghiile cu ulei de măsline. Respectiv, o dată pe săptămână îşi introduce mâinile într-un recipient cu ulei de măsline timp de 10 minute. Acesta are rolul de a le întări şi hidrata în acelaşi timp.

Căpşuni pe dinţi

Catherine Zeta-Jones nu are probleme cu coşurile, în schimb etalează un păr superb pentru care este invidiată. Ea a mărturisit că îşi păstrează luciul podoabei capilare folosind ulei de ricin. Iar dantura şi-o întreţine spălându-se cu căpşuni!
Actriţa Vanessa Williams, fosta "Miss America", mănâncă grâu fiert ca să îşi menţină silueta şi sănătatea. „Este săţios, nu are un gust tocmai neplăcut şi nu îngraşă", spune vedeta.

| madlenne1 a răspuns:

Picmonkey PicMonkey - Photo Editing Made of Win uite aici funda!

| SaveAngel a răspuns:

Perfect365 este incredibil iti spun eu iti,, sterg" cosurile sau alte imperfectiuni ale tenului iti lumineaza fata te poti machia virtual cu as spune eu. Intr-un cuvant iti schimba fata radical cu cea care o ai nephotoshopata in poze. fundita? :* happywinking

| madalina2013 a răspuns:

PicMonkey,pixiz,lonapix,caption,taaz.

| marymaria99 a răspuns:

Nu stiu sigur cum se cheama dar e ceva de genu picmonkeys... nu stiu daca o sa te ajute dar sper totusi sa-ti fie de folos