| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU am o camera web serioux 800um si nu am gasit nici un driver ma ajutati si pe mine va rog.

Răspuns Câştigător
| Rubyy02 a răspuns:

Salut,Am avut si eu inainte aceiasi camera, aceiasi probleme..cand am cumparato am avut cd cu driver dar nu mergea cu driver-ul pe care il avea si dupa cateva zile am gasit un driver care merge..nu mai tin minte de pe ce site l-am luat dar trimite-mi mesaj privat cu id tau si o sa til trimit.

1 răspuns:
| Malyo_Marcel_1992 a răspuns:

Sal am si eu aceeasi problema mu gasesc driveru ma puteti ajuta si pe mine