| Bizzip a întrebat:

Am o eroare la messenger.L-am reinstalat de mai multe ori..degeaba.Deschid programul, pun id-ul si cand dau sa intru mi se inchide programul. Am incercat si cu alte id-uri... degeaba. Ajutati-ma!

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Da click dreapta pe iconita de la messenger ->Proprietati -> Compatibilitate -> La Mod Compatibilitate alege alt sistem de operare si click pe Apply ->OK.
Vezi daca merge asa.

| Bizzip explică (pentru neluL):

Merge iti multumesc foarte mult smug!

| neluL a răspuns (pentru Bizzip):

Cu placere! bye, bye wave

| anonim_4396 a răspuns (pentru neluL):

Si la mine s-a rezolvat tot asa! MULTUMESC NeluL!

| neluL a răspuns (pentru anonim_4396):

Cu placere!

6 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Ai virusi!

| Votkaa a răspuns:

Eu cand vreau sa deschid Yahoo Messenger imi zice c:\program\files\yahoo\messenger\yahoomessenger.exe si jos de ea This aplications has failed to start because the apllications configuration is incorect. Reinstalling the aplliation may fix this program.