| Radu_Ionut_1993 a întrebat:

am o intrebare, am televiziune de la telekom prin dth(satelit) si am vazut pe site ca este un fel de recevier interactiv si vreau sa stiu daca pote sa-mi puna si mie si ce functii are (pot viziona filme de pe hbo go? )?

1 răspuns:
| Atim a răspuns:

Din păcate nu poate reda HBO Go, reciver-ul respectiv este disponibil doar cu serviciul de internet TV. După cum îi spune și numele, este o televiziune prin internet, deci reciver-ul nu poate fi folosit prin cablu/antena. Are în spate întrare de fir utp. Serviciul este disponibil doar in localitățile unde Telekom are fibră (nu și în cele cu rețeaua veche de internet prin fir de telefonie). Reciver-ul oferă următoarele funcții:
-pauză
- replay
- ordonare canale în ordinea preferată
- listă canale favorite
- înregistrare

Poți găsi mai multe detalii și imagini cu meniul pe site-ul lor