| JoannaChan a întrebat:

Eu stau in Cipru si de curand am pus programele romanesti cu Dolce.Eu cel mai mult ma uit pe programele de muzica,dar nu stiu ce am facut,ca inainte aveam Music Channel, iar acum a disparut cu totul.Adica nu-l mai gasesc deloc in programe. Daca puteti sa ma ajutati as fi foarte recunoscatoare.happy Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| Alexaaxc a răspuns:

Nici eu nu mai Music Channel in grila de programe, am primit un mesaj ca a fost scos postul.

| JoannaChan explică (pentru Alexaaxc):

Scria si de ce l-au scos?sad

| Alexaaxc a răspuns (pentru JoannaChan):

Nu, dar de obicei reziliaza contractele atunci cand nu se inteleg in privina banilor. Asa a fost si in cazul scandalului cu trustul Pro, cred ca ai auzit de el.

3 răspunsuri:
| likesun a răspuns:

Si eu am tot DOLCE si nu mai am canalul deoarece lau scos ei din lista de programe.