| Necste a întrebat:

Am o intrebare? Exista o alta modalitate de a te conecta pe facebook. Pentru ca eu cand ma conectez imi apare total diferit nu mai pot vedea facebook-ul nimanui nici fotografii nimic. si daca intru la altcineva pe calculator merge. si nu este calculatorul meu de vina pentru ca daca se conecteaza altcineva pe facebook la mine merge. Ma puteti ajuta? Dauu funda big grin happy

Răspuns Câştigător
| CocaColaKerry a răspuns:

Trebuie sa schimbi internetul sau iti merge foarte greu cred ca ai virusi si eu am patit asa acum un an si mi-am schimbat windows pentru ca aveam virusi.La tine s-ar putea sa fie alta cauza

Fundaaa! Plsss

1 răspuns:
| XDunVAMPIR a răspuns:

S-ar putea din cauza vitezei internetului ca unele poze sa nu se deschida! Fa un test de viteza de internet si sa vezi ce viteza ai!