| Ronny22 a întrebat:

am o intrebare mai ciudata... care stie cum se fac cartile de joc Yu-Gi-Oh!? si cele de duel master

vreau sa trag la imprimanta cateva carti de gen: boolmeteus, Coco lupia, Obelisk The Tormentor,... etc

Cel mai rapid si mai corect raspuns primeste funda

Răspuns Câştigător
| valentingb a răspuns:

Mergi la librarie, cumperi o coala de hartie cartonata de 2-3 milimetri grosime, o tai pe dimensiuni A4 cu foarfeca.
Faci un document Word, punand pe fiecare pagina cate o poza. Pozele trebuie sa aiba aceeasi dimensiune. Printezi apoi acest document cu Word, selectand "Cate 6" sau "cate 8", astfel vei imprima cate 6 sau 8 pagini (poze) pe o foaie.
Testeaza mai intai pe o foaie normala, ca sa fii sigur de rezultat.
Ai nevoie de cerneala color. Cerneala stralucitoare nu gasesti decat la tipografie.
Multa bafta!

3 răspunsuri:
| Vali0n a răspuns:

Daca ai imprimanta ia poza de pe net si descarcati Microsoft word 2003 asa ceva era apoi copiezi poza in ala si i dai print dar daca vrei mai multe pui mai multe acolo si pui o foaie mare si iti iese mai multe si dupa le tai

| Cristyan99 a răspuns:

Mai bine le cumper de la magazin k nu costa mult nu mori de 3-5lei

| Ronny22 explică:

Si cum pot sa le fac originale?