| PredatorXXL a întrebat:

Am o intrebare mai complicata azi.
Deci, eu mi-am uitat parola la email si cand trebuie sa o recuperez trebuie (scuze pentru repetare) sa primesc un mesaj cu un cod.Problema mea e ca eu mi-am schimbat numarul si nu pot sa mai primesc mesajul.Nu stiu ce sa fac ca sa imi primesc inapoi contul sad Aveam asociat cu el Steam-ul in care am bagat multi bani sad Si nici pe steam nu ma pot baga fiindca imi cere un cod care e trimis pe email-ul meu pe care nu il pot recupera...E vreo sansa sa imi recuperez email-ul? Si daca da, cum pot sa o fac? Sunt disperat....Stiti si voi ca cel mai bun raspuns primeste funda.

Răspuns Câştigător
| n1n1o a răspuns:

Sal, daca ai observat toate site`urile mari iti cere numarul de telefon (u de ce crezi ca fac asta? Pentru siguranta contului tauwinking ), sincer nu stiu daca mai poti sa-ti recuperezi contul. Incearca sa vezi daca cumva poti raspunde la intrebarile de securitate (daca mai sti raspunsurile).

| PredatorXXL explică (pentru n1n1o):

Ai dreptate dar, Yahoo nu imi cere intrebari...Imi cere un cod care e trimis prin SMS.

3 răspunsuri:
| Radu284 a răspuns:

Incearca sa-i contactezi pe cei de la yahoo sa le explici situatia, dar probabil ca nu o sa mearga.

| PredatorXXL explică (pentru Radu284):

Am mai incercat, si nu a mers sad