| AdyutzZz a întrebat:

am o intrebare pentru cei care se stiu in arta mixajului : ce controller ati alege Hercules sau MixVibes?

Răspuns Câştigător
| DjCiprianAlexandru a răspuns:

Eu folosesc playere.M-am jucat cu o consola Hercules la un majorat.Merge f.bine cu vdj, raspunde bine la comenzi, ai timp de raspuns f.rapid.
mixvibes,nu-mi spune nimic.Nu-mi pot da cu parerea.Cauta si tu review-uri pe net.
De ce buget dispui? o consola numark mix track pro, gasesti noua la 8-900 lei.E peste ambele marci enumerate de tine.

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| DjCiprianAlexandru a răspuns:

Hercules

| AdyutzZz explică (pentru DjCiprianAlexandru):

M-ati bagat in ceata...dar totusi as vrea raspuns argumentat de ce unu sau altu.

| AdyutzZz explică (pentru DjCiprianAlexandru):

Eu sunt deejay incepator, nu imi trebuie chestii foarte scumpe si foarte sofisticate, ambele pe care le-am enumerat sunt la 450 lei si sunt in cumpana, de aceea am nevoie de ajutorul vostru

| DjCiprianAlexandru a răspuns (pentru AdyutzZz):

Eu mi-am dat cu parerea vis a vis de hercules, pe care am pus mana si pe care o recomand.Mai asteapta alte raspunsuri sau daca ai ocazia inainte de a cumpara, testeaza-le!
Numai bine!

| DjCiprianAlexandru a răspuns (pentru AdyutzZz):

Eu folosesc playere.M-am jucat cu o consola Hercules la un majorat.Merge f.bine cu vdj, raspunde bine la comenzi, ai timp de raspuns f.rapid.
mixvibes,nu-mi spune nimic.Nu-mi pot da cu parerea.Cauta si tu review-uri pe net.
De ce buget dispui? o consola numark mix track pro, gasesti noua la 8-900 lei.E peste ambele marci enumerate de tine.