| Bogdan_Caiea_1990 a întrebat:

Am o intrebare pentru cei ce detin SE Xperia Ray sau pentru cunoscatori! Am o aplicatie pe telefon care tot imi cere un update pe care nu pot sa il fac deoarece nu este compatibil cu modelul meu de telefon! Acest update apare odata la 3-4 ore si sta aprins ecranul. Chestia care ma enerveaza este ca se descarca bateria...Precizez ca aplicatia nu este instalata in telefon, asa puteam sa o dezinstalez eu si nu mai aveam probleme! Multumesc!

2 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Ce spune acea actualizare. Ce versiune de soft ai pe telefon?

| Bogdan_Caiea_1990 explică:

Imi spune sa instalez un joc...Dau click pe el si dupa aia imi spune ca nu este compatibil cu telefonul meu...Eu am ultima versiune de android.4.0.4 parca nu mai stiu sigur!