| uNKN0Wn a întrebat:

Buna TPU am o intrebare.
Stie cineva daca este vreo diferenta intre Lost Planet Extreme Condition si Lost Planet Extreme Condition Colonies Edition pentru ca am gasit Lost Planet Extreme Condition de aproximativ 7 gb si Lost Planet Extreme Condition Colonies Edition de 2.66 gb. Vreau sa stiu daca este acelasi joc.Multumesc.

Răspuns Câştigător
| dicualex a răspuns:

Sar putea sa fie Classic si Expansion! acela de 2. 66 GB sa fie un joc aparut recent, o continuare la cel de 7 gb intelegi?, incearca sa vezi ce si cum big grin

1 răspuns:
| ProjectJackpot a răspuns:

Verificale singur. De obicei cine ocupa mai mult este mai bunwinking.