| Mariia233 a întrebat:

am o intrebare vreau sa-mi iau o tableta si voi avea nevoie de wireless in casa.cum fac? cat platesc.pe luna si ce fac cu internetul de la pc? dau funda, pentru raspuns bun:*

Răspuns Câştigător
| diwa a răspuns:

Iti cumperi un router wireless care sa bata mai mult (de ex. 15 - 20m ). Internetului nu-i faci nimic, doar sa iti anunti providerii ca ti-ai luat wireless pentru ca trebuie sa-ti faca anumite setari si parca schimba ip-ul. Sa-l parolezi neaparat!

| K0sti a răspuns (pentru diwa):

Nu anunta nimic, nu schimba nimic. Setarile care le are acum se vor face pe router.

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Iti cumperi un router wireless la care conectezi internetul pe care il ai deja.