| anonim_4396 a întrebat:

Am o mare mare mare problema... M-am inscris la cursuri de Coreeana si trebuie sa setez tarstatura in Coreeana dar nu pot! Adica in language bar imi apare ca este setata, apare KO... dar cand scriu ceva nu imi apar semneze, tot in engleza scrie. Nu stiu ce sa ii fac si am nevoie neaparat. Putin ajutor va rog? Am windows xp.

Răspuns Câştigător
| Bu_Silvia_1977 a răspuns:

Poti utiliza si stickere pe tastatura, ca sa ai literele coreene: http://www.carti-dictionare.ro/......sktop.html

3 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Jos in bara iti apare in Koreeana?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Uita-te cum a spus @K0sti daca este in Coreeana. Daca nu schimbi tastatura cu Alt+Shift. Tot asa revii la engleza.

| KimYume a răspuns:

Alta era problema, dar am rezolvat, multumesc oricum pentru raspunsuri ^^