| Tufeanu_Razvan_1998 a întrebat:

Buna TPU am o mare problema cum am ajuns azi de la scoala acasa su ma mergea calculatorul au luat-o pur si simplu razna culorile VA ROG AJUTATI-MA

3 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Fa vreo 10 matanii, dupa care fugi la service sa-ti puna culorile la loc, ca tu nu esti in stare!

| CPAElites a răspuns:

Aolo! E de la monitor mane, li s-a facut frig la pixeli happy
Apasa pe ecran ( putin mai tare ) poate isi revine. laughing

| TheSniperSinon a răspuns:

+K0sti Fa vreo 10 matanii, dupa care fugi la service sa-ti puna culorile la loc, ca tu nu esti in stare!