| alinae a întrebat:

Am o mare problema.La calculator, dupa un timp, gen 2 ore, imi iese de pe mess(nu neaparat), la internet nu imi merge, si merge foarte greu.Chiar daca apas Ctrl+Alt+Delete(parca asa) imi apare o chestie cu o eroare.Virusi nu am, pentru ca am scanat calculatorul. Ceva sugestii?

P. S. Dupa ce ii dau restart, imi merge foarte bine.

3 răspunsuri:
| Tavy100 a răspuns:

Net= semnal slab, ar cam trebui sa reinstalezi windows

| cornel13 a răspuns:

1.Cauta in alt anitvirus; 2. fa ca in uramtorul tutorial:http://www.youtube.com/watch?v=_Wt1lZyJ01U (merge l-am incercat si eu) 3.vezi ca s-ar putea sa ai Local Disck C aproape plin

| ionuionutzu a răspuns:

Asa mi-a facut si mie trebuie sati cureti iar calculatoru (adica sal resetezi)apoi o sati mearga iti spun eu