| anonim_4396 a întrebat:

Am o mica problema cu pc-ul, din cand in cand se reseteaza singur si nu stiu de ce anume, voi aveti vreo idee din ce motiv? dau funditahappy

2 răspunsuri:
| Abed a răspuns:

Daca nu merge raspunsul dat Mishuization incearca sa scanezi complet pc-ul cu bitdefender 2012. Parerea mea este ca virusii sun vinovati. Sau mai usor pui widows-ul din nou. Bafta

| Wellfun a răspuns:

Cel mai probabil, din cauză că se supraâncălzeşte. E din cauza cooler'ului sau pastei termoconductoare.