| Kittenh a întrebat:

Buna TPU am o mica problema nu stiu cum sa imi fac rost de aplicati pentru iphnoe 3g s nu stiu de unde.
Inainte aveam un Nokia 5530 xpress music si stiam cum sa downloadez jocuri dar pe iphone chiar nu stiu.
Dau "FUMDA" daca imi dati un site mobile cu aplicati pentru iphone 3g s si imi spuneti cum pot sa downloadez happy

1 răspuns:
| Cezar2189 a răspuns:

Pai..nu exista un site cu aplicatii..si eu am un iPhone 4. Ai 2 posibilitati :
1) Daca ai retea wireless te conectezi, intri in App Store si descarci de acolo.
2) Cu ajutorul programului iTunes, descarci aplicatiile in pc cu acel program, apoi le sincronizezi. Daca vrei un site de unde sa iei iTunes spune-mi, dau alte intrebari in legatura cu iPhone-ul big grin