| Andrei_Viorel_1973 a întrebat:

Buna TPU am o pagina https://www.facebook.com/......2746633266 si vreau sa ii schimb numele pentru ca nu prea postez muzica pe ea cine imi da cel mai fain nume ii dau funda!
PS: treceti cu un like!

Răspuns Câştigător
| Rebelicious a răspuns:

Buna!
Inainte sa-ti schimbi numele, am intrat pe pagina si am vazut ca ai aproape 600 likes.
Din pacate, daca ai incerca, ai primi un mesaj ca poti sa-ti schimbi numele doar daca ai sub 200 likes.
Ti-as da variante, dar din pacate nu poti, eventual doar daca iti creezi o noua pagina.
Sper ca te-am ajutat!