| T3quila a întrebat:

Am o problema... acus ceva timp am umblat pe la Equalizerul de la Realteck... si acum nu stiu sa le setez la loc, si nu se aud de loc versurile.
Daca streg din PC Realteck-ul imi merge sunetul? Sau daca nu mai merge daca il sterg spuneti-mi va rog la ce numar sa setez Equalizerul.
Va rog raspuns repede.Dau Fundita.happy. Multumesc din suflet.

Răspuns Câştigător
| JusTPauL a răspuns:

O varianta ar fi sa dezinstalezi Realteck-ul dar, va trebui sa il reinstalezi daca vrei sa iti mai mearga sunetul;)
Uita-te cum sunt la mine setate equalizareul, poate te ajuta.
http://imageshack.us/photo/my-images/171/pozai.png/

2 răspunsuri:
| T3quila explică:

Multumesc mult!happy

| AnduAk a răspuns:

Poti sa-i dai resetare la valorile implicite si eu am tot realtek si pot sa-i dau resetare la valori implictite si il aduce la setarile normale.